Малювання ведмідь у барлозі середня група. Конспект НСД по художньо-естетичному розвитку в старшій групі «Пухнасті ведмедики» (малювання методом стусана)

Конспект НСД з малювання в техніці «стусан» сухий клейовий пензлем в середній групі «Ведмедик»

Мета: Закріпити техніку малювання - «стусаном» (суха клейова кисть);

Розвиток дрібної моторики рук, координації рухів;

Закріпити вміння зафарбовувати по контуру методом «стусана»;

закріплювати знання кольору (коричневий, прищеплювати інтерес до малювання різними способами.

виховні:

Виховувати інтерес до диких тварин.

Навчальні:

Закріпити у дітей іспoльзовaть свої пізнання і уявлення про особливості зовнішнього вигляду ведмедя.

Формувати вміння ізoбражать ведмедя, точно передаючи особливості зовнішнього вигляду і пропорції.

Розвиваючі:

Розвивати у дітей уміння передавати нескладний нескладний спосіб з одним персонажем (ведмедем).

Закріплювати вміння малювати контур простим олівцем, користуватися сухoй жорсткої пензлем при малюванні вовни ведмедя.

Матеріал для заняття:

Іграшка плюшевого ведмедя;
- прості олівці;

Кисть жорстка і акварельний.

Попередня робота:

Бесіда про диких тварин

Розгляд серії картин «Дикі тварини»

Закріплювати знання кольору (коричневий, прищеплювати інтерес до малювання різними способами.

матеріал:

Зразок готового малюнка ведмедя, Іграшка - ведмежа. Кисті з щетини, тонкі м'які кисті, гуаш (коричнева, чорна, червона, серветки, баночки з водою.

Хід заняття:

Вихователь: Хлопці, назвіть мені іграшки які ви знаєте. (Відповіді дітей)

Тепер давайте перевіримо, чи всі іграшки ви перерахували? (Показ демонстраційного матеріалу)

Хлопці, я загадаю вам загадку. Ви повинні відгадати, про яку іграшку я загадала загадку. (Загадка)

Правильно, це ведмедик.

Вихователь пропонує дітям розглянути зображення ведмедя. Запитує, яке хутро у ведмедика. (Пухнастий, волохатий).

Физкультминутка "Ведмежата в частіше жили."

Ведмежата в частіше жили

Головою вони крутили,

Ось так, ось так головою вони крутили.

Ведмежата мед шукали,

Дружно дерево качали,

Ось так, ось так дружно дерево качали.

Ведмежата воду пили,

Друг за дружкою ходили,

Ось так, ось так один за одним всі ходили.

Ведмежата танцювали,

Догори лапи піднімали,

Ось так, ось так догори лапи піднімали.

А ви хотіли б, намалювати ведмедика з таким же гарним хутром? (Відповіді дітей)

Яким методом ми можемо його намалювати? ( «Методом стусана»).

Так, діти ми намалюємо ведмедика вже знайомим вам способом способом, використовуючи жорстку кисть і гуаш, контур ведмедика - простим олівцем.

(Діти сідають на місця).

вихователь:

Нагадати і показати дітям, як правильно тримати пензлик: так само, як олівець, трьома пальцями, але вище металевої частини пензлика.

Як ви думаєте, з чого потрібно починати малювати ведмедика? (Відповіді дітей)

Молодці! Спочатку ми «методом стусана» обводимо ведмедика по контуру. Малювати тіло завжди починають скинений вниз. Яка частина тіла у ведмедя на верху. (Голова)

Правильно! Якої форми у ведмедика голова? (Кругла)

Добре. Яку частину тіла потрібно зобразити наступну? (Тулуб / тіло ведмежати)

Чудово, на яку фігуру схоже тулуб ведмедика? (Овал)

Які частини треба ще промальовувати нашому ведмежаті? (Передні і задні лапи, вони овальні, вуха півколом).

Коли контур готовий, заповнити «методом стусана» простір усередині.

Вихователь супроводжує інструкцію показом, запрошує дітей.

Чого ж не вистачає у нашого ведмежати? (Відповіді дітей)

Але спочатку ми пограємо з нашими пальчиками.

Виконати вправу - розминку з пензликом, при цьому рука повинна стояти на лікті. (Діти виконують рухи відповідно до тексту на маленькому аркуші паперу).

Тримаємо пензлик ось так - (Рука на лікті. Пензлик тримають трьома пальцями біля основи жерсті.

Це важко? Ні, дрібниця! - Руху пензлем руки по тексту.

Вправо - вліво, вгору і вниз

Побігла наша кисть.

А потім, а потім - Пензлик тримають вертикально.

Пензлик біжить кругом. Виконують стусани без фарби

Закрутилася, як дзига. на аркуші.)

За стусаном йде стусан!

Давайте намалюємо таких пухнастих ведмежат!

Самостійна робота дітей.

Коли малюнок підсохне, тонким пензликом, чорним кольором ми домалюємо ведмежаті очі, ніс, рот і кігті.

4. Самостійна діяльність дітей.

А тепер ви будете малювати кожен свого ведмедика. Які у вас будуть ведмеді - веселі чи сумні? Кому потрібна допомога, я підійду і допоможу.

5. Підведення підсумків.

Аналіз: (беру іграшку) Мишка, подивися, скільки у тебе тепер малюнків з твоїм зображенням. Діти так старалися тобі допомогти. Тепер ти можеш їх подарувати, кому захочеш!

Ведмедик: (Розглядає малюнки дітей) - Спасибі, хлопці, мені подобається ось цей кумедний ведмедик, а цей веселий, а вони все мені дуже подобаються і я їх зможу послати своїм братам! Ура! До побачення!

Вихователь: Хлопці, ви всі молодці! Давайте свої малюнки повісимо на нашу виставку.

Фаміева Гульсина Рашитовна
Посада: вихователь
Навчальний заклад: Мадоу № 49
Населений пункт: місто Славута Республіка Башкортостан
Найменування матеріалу: Конспект відкритого заняття з малювання в середній групі з використанням нетрадиційної техніки
Тема: "В гостях у Мишка"
Дата публікації: 25.09.2017
розділ: дошкільна освіта

конспект

відкритого

заняття

малювання

середньої

групі

використанням нетрадиційної техніки (стусаном)

мета:

завдання:

Вчити дітей малювати тварин методом стусана. Закріпити вміння малювати

пензликом різними способами.

освітні:

формувати вміння малювати гуашшю використовуючи стусан; наносити малюнок по

всій поверхні; передавати в малюнку особливості зовнішнього вигляду ведмедя

Розвиваючі:

розвивати уяву і сприйняття навколишнього світу, пізнавальних

здібностей.

сприяти

розвитку

допитливості.

розвивати

вміння самостійно вибирати колірну гамму для зображення

виховні:

виховувати

дбайливе

відношення

виховувати

акуратність під час роботи.

Попередня робота.

Читання казки «Ведмідь і сонце».

матеріал:

альбомний аркуш із намальованим контуром ведмедя; пензлик жорстка, гуаш,

підставка для пензлика, серветки). Два зразка: на одному контур ведмедя на

другом ведмідь намальований методом стусана.

Хід заняття:

Організаційний момент. Привітання.

Здрастуй права рука-простягаємо вперед,

Здрастуй ліва рука-простягаємо вперед,

Здрастуй друг-беремося однією рукою з сусідом,

Здрастуй друг-беремося іншою рукою,

Здрастуй, здрастуй дружний круг-качаємо руками.

привітаємося.

Запрошую вас сісти на стільчики і ось з таким хорошим настроєм

почати наше заняття.

Основна частина.

Сьогодні я хочу поговорити з вами про ...... Стоп. Давайте, ви самі вгадайте,

кому буде присвячено наше заняття. А для цього послухайте загадку:

Спить всю зиму лежень.

Лапу він свою смокче.

І уві сні своєму глибокому

Бачить смачний, солодкий мед.

Може голосно, без причини

Заричати і заплакати.

Любить стиглу малину

Клишоногий наш ... (ведмідь)

Правильно! (З'являється ведмедик-іграшка).

До нас сьогодні прийшов в гості ведмедик. Привітаємося з гостем.

А як виглядає ведмедик? Він пухнастий, у нього чотири лапи, маленький

хвостик, а сам він великий.

А ведмедик нам приніс малюнок. Давайте подивимося. З якої казки ця

ілюстрація?

Послухайте цю казку ще раз. Я вам її прочитаю.

Питання по казці:

Це казка сумна або смішна?

Що сталося в барлозі у ведмедя? Від чого прокинувся ведмідь?

Як ведмідь сердився на воду?

Як вода виправдовувалася?

Як сніг виправдовувався?

Чому ведмідь не міг покарати сонце?

Физминутку «Мишка вийшов з барлогу».

А зараз ми з вами перетворимося в ведмедиків і пограємо з нашим гостем.

Закриємо очі, порахуємо до трьох (один, два, три) - відкриваємо очі.

Тепер ми ведмеді.

Пограємо в гру «Мишка виліз з барлогу».

Мишка виліз з барлогу,

Озирнувся на порозі. (Повороти вліво і вправо)

Потягнувся він зі сну (Потягування - руки вгору)

До нас знову прийшла весна.

Щоб скоріше набратися сил,

Головою ведмідь крутив (Обертання головою)

Нахилився взад - вперед (Нахили взад-вперед)

Ось він по лісі йде (Йдемо вперевалку)

Шукає ведмедик корінці

І трухляві пеньки (Присідаємо, повороти головою вліво-вправо)

У них їстівні лічінкі-

вітамінки

(Нахили:

торкнутися

потім навпаки)

Нарешті ведмідь наївся

І на колоді сів (Діти сідають на підлогу)

пограли,

перетворимося

закриваємо і вважаємо до трьох (один, два, три) - відкриваємо очі. тепер ми

знову діти.

Давайте ми ведмедю намалюємо друзів, щоб йому не було нудно. Для цього

нам потрібно уважно розглянути ведмедя. Для цього я вас запрошую в

нашу майстерню.

Якої форми тулуб у ведмедя? (Тулуб - овальне)

А голова? (Кругла)

А хто знає, як намалювати пухнастого ведмедя? Яким способом, прийомом

будемо користуватися? (Стусаном)

Правильно. Стусаном. Давайте я вам покажу, як треба малювати. Зверніть

увагу у нас сьогодні немає стаканчика з водою. Ми будемо працювати з сухою

Тримати пензлик ось так

Це складно? Ні-яка дрібниця.

Вправо-вліво, вгору і вниз

Побігла наша кисть.

А потім, потім, потім

Пензлик пішла обертом.

Закрутилася, як дзига

За стусаном йде стусан.

Стусаном спочатку по контуру ведмедя - голова, тулуб, хвіст, лапи, а потім

Ось який пухнастий вийшов ведмідь. А що я ще забула домалювати

ведмедю? (Очі і ніс)

Правильно, очі і носик. А я їх намалюю ватною паличкою. подивіться,

який чудовий вийшов ведмідь!

Запам'ятали, як малювати? Треба намагатися не виходити за лінію контуру.

Щоб почати роботу нам потрібно приготувати наших помічників до роботи.

Пальчикова гімнастика «Ось помічники мої»

Наші помічники готові. А тепер приступаємо малювати.

постарайтеся,

ведмежа

вийшов

гарний

пухнастий.

Вмикається музика.

Поки ведмідь висихає, ми трошки відпочинемо.

Физминутку.

Раз - піднятися, підтягнутися,

Два - зігнутися, розігнутися,

Три - в долоні три бавовни,

Раз два три.

Головою три кивка.

Раз два три.

На чотири - руки ширше,

П'ять - руками помахати,

Шість - на стільчик сісти знову.

А тепер сідаємо і домальовували очі, ніс.

Заключна частина. Підведення підсумків.

займалися.

малювали

справжні

художники. Ви все старалися. Таких хороших друзів намалювали ведмедику.

І ведмедику подобається його нові друзі. Молодці! Покажіть нашим гостям

свої малюнки.

Гості, а вам сподобалися наші ведмедики?

Приходьте до нас ще.

Юлія Савко
Конспект НСД по художньо-естетичному розвитку в старшій групі «Пухнасті ведмедики» (малювання методом стусана)

мета: Познайомити дітей з нетрадиційною технікою малювання.

1) Попередня робота:

читання художніх творів про світ тварин Чарушина Е. І.;

Вивчення видів нетрадиційних технік малювання;

Розгляд зображень диких тварин.

2) Програмне зміст:

o Навчальні завдання:

Вчити дітей виділяти форми, з яких складається ведмідь;

Закріплювати характерні особливості зовнішнього вигляду ведмедя;

закріплювати навички малювання методом стусана.

o Розвиваючі завдання:

розвивати вміння слухати уважно вихователя, чітко слідувати його інструкцій;

розвивати вміння правильно тримати кисть при виконанні стусана(Вертикально).

активізація словника: Щетинна кисть, стусан, пухнастий.

o Виховні завдання:

Виховувати любов до тварин;

Викликати інтерес дітей до дикої природи.

3) Матеріали до спільно освітньої діяльності:

демонстраційний:

Зразки вихователя - зображення ведмедя, виконані в техніці стусана;

М'яка іграшка «Ведмідь»;

панно «Ліс».

роздатковий:

Альбомні аркуші формату А4;

Щетинні кисті;

гуаш (Коричнева, біла, чорна);

Баночки з водою;

палітри;

Ганчірочки для осушення кисті.

Хід заняття:

I. У: Хлопці, зараз я загадаю вам загадку. Відгадаєте її і дізнаєтеся, хто до нас в гості сьогодні прийшов. - Вихователь загадує загадку.

Він волохатий, він великий,

Спить у барлозі він взимку,

Влітку ягоди жує,

Дикий мед у бджіл бере,

Грізно може заплакати

Клишоногий звір ... (Ведмідь)

В: Правильно. Ведмідь - це якесь тварина?

Д: Дике.

В: Сьогодні до нас в гості прийшов Мишко. Подивіться, який він гарний і пухнастий. - Вихователь демонструє дітям іграшку.

В: Мишко якийсь сумний. Самотньо йому одному в зимовому лісі. Хлопці, давайте допоможемо Мишко, намалюємо йому друзів - ведмедів? (Відповіді дітей)

II. В: Ми будемо малювати ведмедя методом стусана. Зараз я розповім і покажу, як це робити.

В: Спочатку ми з вами розглянемо, з яких же частин складається ведмідь?

Д: Мордочка, тулуб, лапки, маленький хвостик.

В: Якої форми тулуб ведмедя? Голова? Лапи? Хвостик?

Д: Тулуб овальне, лапки овальні, мордочка і хвостик - круглі.

В: Давайте намалюємо простим олівцем наших ведмедів.

В: Як ми розташуємо наш малюнок?

Д: У центрі листа.

В: З чого почнемо малювати ведмедя?

Д: З тулуба.

В: Ось ми і намалювали ведмедів. Але поки вони у нас не зовсім справжні, треба їх оживити. А для цього треба набратися сил. Давайте трошки відпочинемо!

Физкультминутка

Ми ляскаємо в долоні, хлоп, хлоп

хлопки над головою

Ми тупотимо ногами, топ, топ

високо піднімаємо коліна

качаємо головою

головою вперед назад посувати

Ми руки піднімаємо, ми руки опускаємо

руки підняти, опустити

Ми низько присідаємо і прямо ми встаємо

присісти і підстрибнути

Руки вниз, на бочок.

Разжімаем- в кулачок

Руки вгору і в кулачок

Разжимаем на бочок

На носочки піднімайся

Присідай і випрямляти

Ноги разом, ноги нарізно.

III.В: Ось ми і набралися сил! Давайте уважно подивимося на Мишко, який він?

Д: пухнастий, М'який.

В: Щоб передати цю пухнастість, ми будемо малювати методом стусана, Зараз я покажу, як це робити. - Вихователь бере силует ведмедя.

В: Я беру щетинну пензлик. Подивіться, яка вона жорстка. Я її трохи змочую і набираю фарбу. Зайву красочку знімаю про край банки. Пензлик я тримаю вертикально. Тепер я тикаю пензликом по контуру ведмедя. Подивіться, який пухнастий ведмедик виходить.

В: Тепер спробуйте і ви.

діти малюють методом стусана.

В: Молодці. А тепер ретельно промиваємо пензлик і набираємо білу гуаш. Зробіть на грудях і на лапках ведмедя білі цятки.

Вихователь допомагає дітям, у яких щось не виходить.

IV. В: Як добре ви все впоралися. Давайте подивимося на малюнки, які у нас вийшли.

Вихователь запитує дітей про те, які роботи їм найбільше сподобалися і чому. Діти відбирають найкращі роботи.

В: А тепер ми покажемо наші роботи Мишко. Мишко дуже сподобалися наші ведмедики, Він радий, що у нього з'явилося багато друзів. Давайте відпустимо їх в ліс, щоб Мишко більше не було самотньо.

Діти разом з вихователем закріплюють ведмедів на панно.

Байжуманова Дарина Несіповна

Вихователь міні-центру «Балапан» група «Веселка»

Акмолинська область ГО г.Степногорска

ДУ «Середня школа села Карабулак»

мета:

Вчити дітей робити стусан жорсткої напівсухий пензлем по контуру і всередині контуру.

завдання:

Вчити дітей малювати тварин методом стусана. Закріпити вміння малювати пензликом різними способами.

освітні:формувати вміння малювати гуашшю, використовуючи стусан; наносити малюнок по всій поверхні; передавати в малюнку особливості зовнішнього вигляду ведмедя.

Розвиваючі:розвивати допитливість, уяву, пізнавальні здібності і сприйняття навколишнього світу, вміння самостійно вибирати кольорову гаму для зображення.

виховні:Виховувати дбайливе ставлення до живої природи, акуратність під час роботи.

Попередня робота: Розгляд ілюстрацій із зображенням тварин. Читання казки «Маша і Ведмідь».

матеріал: альбомний аркуш із намальованим контуром ведмедя; пензлика (жорстка, гуаш, стакан з водою, підставка для пензлика, серветки). Два зразка: на одному - контур ведмедя, на іншому ведмідь, намальований методом стусана.

Хід безпосередньо освітньої діяльності:

коло радості

1.Утром встаємо з дітьми в коло і говоримо:

Здрастуй права рука - простягаємо вперед,

Здрастуй ліва рука - простягаємо вперед,

Здрастуй друг - беремося однією рукою з сусідом,

Здрастуй друг - беремося іншою рукою,

Здрастуй, здрастуй дружний круг (качаємо руками).

Ми стоїмо рука в руці, разом ми велика стрічка,

Можемо маленькими бути (присідаємо),

Чи можемо ми великими бути (встаємо), але один ніхто не буде.

Загадую дітям загадку:

«Влітку по лісі гуляє, взимку в барлозі відпочиває». (Ведмідь)

вихователь - Правильно! А як виглядає ведмедик? Він пухнастий, у нього чотири лапи, маленький хвостик, а сам він великий. Я зараз прочитаю казку «Маша і Ведмідь»

Скажіть, як надійшов Мишка з Машею, погано чи добре?

діти: Погано, він не пускав Машу додому.

вихователь: Так, Міша не пускав Машу додому, і що зробила Маша?

діти: Вона обхитрила його.

вихователь: Так, вона його обхитрила, і таким чином потрапила додому до дідуся і бабусі.

вихователь: А тепер нам потрібно уважно розглянути ведмедя. Якої форми тулуб у ведмедя?

діти: Тулуб - овальне

вихователь: А голова?

діти: Кругла.

вихователь: А хто знає, як намалювати пухнастого ведмедя? Яким способом, прийомом будемо користуватися?

діти: стусаном

вихователь: Правильно. Стусаном. Давайте я вам покажу, як треба малювати.

(Показ) Стусаном спочатку по контуру ведмедя - голова, тулуб, хвіст, лапи, а потім всередині.

вихователь: Ось який пухнастий вийшов ведмідь. А що я ще забула домалювати ведмедю?

діти: Очі і ніс.

вихователь: Правильно, очі і носик. А я їх не намалюю, а приклею. Подивіться, який чудовий вийшов ведмідь!

Запам'ятали, як малювати ведмедя? Треба намагатися не виходити за лінію контуру.

(Самостійна робота дітей, індивідуальна допомога)

А тепер сідайте за столи і приступаємо малювати.

Фіз. хвилинка «У ведмедя у бору»

У міру завершення дітьми робіт, проводжу аналіз, відзначаючи найбільш вдалі роботи і відзначаючи помилки, які зробили діти.

Нетрадиційне малювання м'ятою папером в дитячому саду в середній групі на тему «Ведмедик» поетапно

Разгуляєва Юлія Олександрівна, вихователь МБДОУ «Дошкільний навчальний заклад № 25» м Кострома.
Опис матеріалу: Пропоную вам конспект безпосередній освітньої діяльності для дітей середньої групи (4-5 років) по темі «Ведмедик». Даний матеріал буде корисний вихователям дитячих садків та батькам.
мета: Знайомство дітей з нетрадиційною технікою малювання м'ятою папером.
завдання:
освітні:
1. Викликати у дітей інтерес до нетрадиційного малювання.
2. Вчити малювати зображення крупно і розташовувати відповідно до розміру аркуша.
3. Закріплювати вміння зображати частини тіла, дотримувати їх відносну величину, розташування і колір.
Розвиваючі:
1. Розвивати уяву і творчі здібності.
виховні:
1. Виховувати самостійність.
2. Виховувати акуратність.
Методи і прийоми:наочний, практична діяльність дітей, питання до дітей - словесна.
Матеріали та обладнання: іграшка-ведмідь; картини із зображенням ведмедя художника Е. Чарушина; альбомний аркуш паперу, аркуші паперу, гуаш, кисть, баночка з водою, олівець, вологі серветки.
Попередня робота: Рухлива гра «У ведмедя у бору», розглядання зовнішнього вигляду ведмедя, розмальовки ведмедика; бесіда про нетрадиційну техніку малювання - м'ятою папером.

хід заняття

Лунає стук у двері.
Хлопці, до нас сьогодні гість прийшов. Подивіться, хто це? (Мишка)
Хто ж такий ведмідь? (Тварина)
Так, хлопці, ведмідь - це сильна тварина. Подивіться, яке у нього потужний тулуб. (Розглядання іграшки - ведмедя.)
Якої форми голова у ведмедя? (Круглої)
Що розташоване на голові? (Вушка)
Що є ще у ведмедя? (Тулуб - овальної форми, витягнутий ніс круглі очі.)
У ведмедя ще чотири лапи - дві передні і дві задні - і хвостик. Подивіться, будь ласка, як художник Євген Чарушин зобразив ведмедів на своїх картинках. Він ті тільки малював, а й писав оповідання про тварин.
Розгляд картин Е. Чарушина.


Подивіться які чудові ведмеді намальовані на цій картинці. що вони роблять (відповіді дітей.)
Хлопці, а подивіться на нашого гостя, він щось засумував. Давайте дізнаємося, що у нього трапилося?
діти - ведмедик, що трапилося?
Мишко каже - да, нудно мені одному, хочу багато друзів.
Хлопці, давайте допоможемо ведмедику, намалюємо йому друзів - ведмежат.
діти- Так давайте.
Але перш ніж почати малювати, давайте разомнём наші ручки.
Пальчикова гімнастика «В гості до ведмедику».
Нас покликали ведмедики в гості (Долоні на щоках, качаємо головою)
І пішли ми по доріжці (Пальці крокують по столу)
Топ-топ, топ-топ (Долоні плескають по столу)
Стриб-стриб, стриб-стриб (Кулачки стукають по столу)
Бачимо дерево високе (Наставляють кулачки один на одного)
Бачимо озеро глибоке (Хвилеподібні рухи кистями)
Топ-топ, топ-топ, стриб-стриб, стриб-стриб
Птахи пісеньки співають (Долоні перехресно)
Зернятка всюди клюють.
Тут клюють і там клюють (Пальчиком по долоньці)
В гості до ведмедикам ми прийшли (Дах показують)
Двері в хатинці ми знайшли
Постукали: раз-два-три (Постукали кулачком об долоню)
Швидше нам відчини (Стискаємо і разжимаем пальці рук).
З чого ви почнете малювати ведмедя? (З голови)
Правильно, спочатку малюємо олівцем голову.


Потім малюємо тулуб.


Що ще нам допоможе намалювати волохату шерсть ведмедя? (зім'ятий папір)
Беремо кілька аркушів паперу і мне в грудочки.


Обмакнём грудочки в гуаш і будемо притискати до намальованим лініях.


Що ще не вистачає у наших намальованих ведмежат? (Очей і носа).
Правильно. Давайте намалюємо очки і носик за допомогою пензлика.


(Діти працюють. При необхідності педагог надає індивідуальну допомогу.)
Физкультминутка «Мишка»
Топай, ведмедик, (тупотимо ногами)
Ляскай, ведмедик. (Ляскаємо в долоні)
Присідай зі мною, братик, (присідаємо)
Лапи вгору, вперед і вниз, (руху руками)
Посміхайся і сідай.

Робота готова!
Ну, що ж, хлопці, дивіться які чудові друзі Мишкові у вас вийшли.
Мишко каже. - Дякую хлопці за моїх нових друзів.
Молодці!

Схожі статті